Останній дзвінок - 2020

Дата: 29.05.2020 15:59

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Щиро вітаємо усіх учасників навчального процесу із святом останнього дзвоника та успішним закінченням ще одного непросторого шкільного року!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє.

Сьогодні, 29 травня 2020 року, у нашому закладі відбувся останній дзвоник. Цьогоріч, він, і як і закінчення навчального року, пройшли не у звичному форматі святкування, а в режимі онлайн.

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання.

Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвінка, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Відео Останнього дзвоника

Привітання від вчителів нашого закладу

Вітання школі від учнів 6 класу

Відеоролик від учнів 4 класу