Заходи до Дня пам"яті та примирення, Дня перемоги

Дата: 08.05.2019 13:46

8 та 9 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни. Учні 5 класу на чолі з класним керівником Бойко К.В. вшанували пам’ять тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано і тих хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Бібліотекар закладу Стогній Л.Л. представила виставку в бібліотеці "З Днем великої перемоги!".  Вчитель історії Загарія Я.В. провела урок-реквієм з учнями 11 класу "Мир дістався нам нелегкою ціною". Учні 9 класу на чолі з класним керівником Каналюк А.В. відвідали краєзнавчий музей. Учні 8-11 класів з класними керівниками переглянули кінофільм "Нескорений". Паращук Н.В. класний керівник 6 класу презентувала відеовірш "Я є, а їх немає". Класовод 2 класу Поліщук О.І. та вихователь ГПД Ломачинська В.М. відвідали могилу невідомих солдат. Волонтерський загін "Гарячі серця" на чолі з Мазурок С.І. привітали ветеранів зі святом.

Відеовірш