"Мінна безпека для дітей"

З учнями 3 класу педагог-організатор Городнюк А.В. провела бесіду щодо мінної безпеки. Розглянули ключову інформацію яку дитина має знати, щоб вберегти своє життя. Ознаки вибухонебезпечних предметів, місця перебування, яких варто уникати, попереджувальні знаки й правила безпечної поведінки. Також діти переглянули мультфільм  ЮНІСЕФ України про мінну безпеку: "Повітряний змій" та "Лісовий скарб".

14:32 17.01.2024

"Чарівний пісок"

#Інженернийтиждень День 3. Чарівний пісок. Цікавинкою було для учнів 1 класу  (класний керівник Полонська Т.В.) побачити пісок у воді у вигляді камінчиків і його особливість - повернутися назад у той самий стан.

11:25 17.01.2024

"Механічний телефон"

#інженернийтиждень у Жашківському ліцеї №4 продовжується! Сьогодні учні 6 класу (класний керівник Шутяк А.О.) виготовляли механічний телефон📞. Це ще один привід обговорити тему інформаційної безпеки. Над завданнями учні працювали парами. Зібравши пристрої, однокласники влаштували випробування. З'ясували, що під час спілкування мотузка має бути добре нятягнута, інакше звук не буде як треба поширюватися. А також для кращого зв'язку на шляху не має бути перепон.

16:40 16.01.2024

"Мій слід"

#Інженернийтиждень День 2. Визначення віку археологічних знахідок-дуже цікава робота. Відбитки взуття, стопи, кістки - це і є знахідки. Сьогодні учні 1 класу (класний керівник Полонська Т.В.) створювали свої міні-велосипеди, на яких можна залишити слід для майбутнього покоління.

16:25 16.01.2024

"Невидимі чорнила"

Учні Жашківського ліцею №4 Жашківської міської ради Черкаської області беруть участь в Інженерному тижні -2024 #томущоцікаво

15:52 15.01.2024

"Я РОБОТ"

Учні 1 класу (класний керівник Полонська Т.В.) Жашківського ліцею №4 Жашківської міської ради Черкаської області розпочали #інженернийтиждень з виготовлення робота. Робота була самостійною, творчою. Діти показали здібності конструктора, технолога, дизайнера. Школярі з цікавістю розглядали поробки своїх однокласників.

13:51 15.01.2024

Мікросвіт

Мікросвіт, який ми не бачимо без спеціальних приладів - надзвичайно дивовижний і різноманітний.

10:40 11.01.2024

Вишивка - це Україна, це моя земля, це мій рід, це мій оберіг!

Мистецтво вишивки посідає почесне місце серед народних ремесел. Із знанням свого роду, історії рідного краю починається людина. Наші учні дуже талановиті та завжди хочуть вдосконалюватися. В цьому їм допомагає Душенківська Людмила Петрівна, керівник гуртка "Вишиванка". Такі чудові осінні композиції виготовили вихованці: "Вітер листочки зриває", та "Зимові картинки". Діти завжди із задоволенням і цікавістю чекають на заняття.

11:43 29.12.2023

Квіти для школи

Напередодні новорічних свят, завдяки благодійному фонду «Florium Foundation» та меценатам з Нідерландів, Жашківський ліцей №4 отримав чудовий подарунок - коробку з цибулинами весняних квітів.

09:03 28.12.2023