Оголошення

Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 проводить набір учнів до школи, які навчатимуться у першому класі в 2022-2023 навчальному році.

Шановні батьки! Подати заяву до школи Ви можете з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00 години. До заяви про зарахування дитини до 1 класу необхідно додати копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

Шановні учні, батьки та колеги, просимо Вас пройти анкетування спрямоване на виявлення обізнаності щодо проблеми шкільного булінгу, його проявів та засобів захисту від нього. З метою надання допомоги у разі його виявлення. Дякуємо за співпрацю.

Анкета для учнів тут

Анкета для батьків тут

Анкета для вчителів тут

До уваги всіх учасників освітнього процесу!

ОСІННІ КАНІКУЛИ для учнів 1-11-х класів розпочнуться 24 жовтня й триватимуть до 31 жовтня включно. Перший навчальний день після канікул - 1 листопада 2021 року. Дотримуйтесь правил безпечної поведінки в побуті, на вулиці, в громадських місцях та карантинних обмежень щодо COVID-19. Будьте здорові й гарного відпочинку!

Мріяв я давно про школу,

Знаю: стільки в ній нового!

Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4    проводить набір учнів до школи,   які навчатимуться у першому класі  в 2021-2022 навчальному році.

Шановні батьки! Подати заяву до школи Ви можете з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00 години. До заяви про зарахування дитини до 1 класу необхідно додати копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

Шановні батьки та учні, зверніть увагу!

Загальнонаціональний карантин продовжено до

24 квітня 2020 року!

Продовжуємо дистанційне навчання учнів, яке  буде проходити  відповідно до розкладу уроків на

ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Детальнішу інформацію  учням  та батькам  нададуть класні керівники.

Просимо всіх з відповідальністю віднестися до проведення дистанційного навчання. Надіємось на тісну співпрацю. Дякуємо за розуміння!

Адміністрація закладу

Завершились зимові канікули.

Вітаємо всіх з початком ІІ навчального семестру! Нехай буде успішною навчальна праця, наповнена творчістю і результативністю! Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань! А також злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці!
Нехай нинішній навчальний семестр стане періодом нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

18 червня 2019 року о 16.00

в Жашківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4

відбудеться засідання, на якому керівник закладу

звітуватиме про проведену роботу за 2018-2019 н.р.

Запрошуються всі бажаючі.

11 травня 2019 року (субота) -