УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Членами учнівського самоврядування є: учні ліцею, заступник директора з виховної роботи, педагог-організатор, практичний психолог, класні керівники - виступають у ролі наставників і консультантів, надають методичну та практичну допомогу школярам,координують співпрацю об'єднань.

В Жашківському ліцеї № 4 відбулось засідання учнівського самоврядування, де урочисто привітали з посадою президента ліцею 2022 - 2023 навчального року Дзюбу Олександра та прем'єр-міністра ліцею Каналюк Дар`ю.

Бажаємо їм бути соціально- активними, ініціативними та щоб їх слово не розходилось з ділом.

СУЧАСНІ ІНТЕРАКТИВНІ МЕТОДИ РОБОТИ З МОЛОДДЮ

КВЕСТ - ВІКТОРИНА "КВІТКА СЕМИЦВІТКА"

Пошуковий квест «Скарби Жашківщини»

Екологічний квест «Вартові майбутнього»

Гра – подорож для учнів початкових класів

ТВОЇ ПРАВА, ОБОВ’ЯЗКИ і ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЯ

Спогади вчителя  Мазурок Світлани Іванівни, яка побувала разом із волонтерами на Сході – в зоні АТО

Поради  педагогу – організатору

Ключові компетентності Нової української школи

Основні напрями діяльності органів учнівського самоврядування

Пам'ятка черговому  по школі

Проєкт "Мій найкращий друг(а)"

До Дня Святого Валентина учнівський парламент виконав проєкт фотоколаж для учнів 1-11 класів «Мій найкращий друг(а)».

15:42 15.02.2023

Всеукраїнський парламентський онлайн-урок "Оце ЗСУ. Разом до перемоги!"

Самоврядування ліцею долучилося до Всеукраїнського парламентського онлайн-урок «ОЦе ЗСУ. Разом до перемоги!» Спеціальними гостями уроку були народні депутати України – діючі військові в лавах ЗСУ та активні волонтери!  Також у нас була унікальна можливість поспілкуватися зі справжніми живими легендами - нашими військовими - Героями України та героями наших сердець, яким ми завдячуємо за можливість жити у незалежній та вільній Україні.

16:04 19.12.2022