A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №4
Жашківської міської ради Черкаської області

Шкільне самоврядування

   

Членами учнівського самоврядування є: учні школи,заступник з навчально - виховної роботи,педагог -організатор, практичний психолог, класні керівники - виступають у ролі наставників і консультантів,надають методичну та практичну допомогу школярам,координують співпрацю об'єднань. Мета і завдання учнівського самоврядування тісно пов'язані з роботою педагогічного колективу, який у своїй роботі керується нормативними документами, рішенням місцевих органів виконачої влади та органів місцевого самоврядування,власним статутом.Проблема, над якою працює шкільне об'єднання -  розвиток організаторських здібностей в  учнів школи, залучення їх до проведення навчального та виховного процесу,виховання національної свідомості, соціальної активності особистості,любов до рідної землі, України,свого народу, формування правої культури,естетичного світовідчуття,прищеплення та розвиток моральних почуттів,організація здорового способу життя.
   Завдання учнівського самоврядування - формування і розвиток гуманістично - спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної свідомості. Члени учнівського самоврядування беруть участь у розробці плану роботи на навчальний рік: підготовка та проведення свят, конкурсів,виставок,змагань,організація чергування в школі.,фізкультурно - оздоровча діяльність, пошукова робота,участь в акціях,заслуховування звітів учнівського самоврядування,Класні об'єднання працюють над проектами, мають назву, девіз, напрямок роботи.В класних куточках вистітлюються новини класу,актив, доручення, досягнення тощо.
    Ми виконуємо найважливішу місію на землі - вчимо наших дітей бути здоровими,розумними, успішними,а значить  -щасливими!
  Діти 21 століття із задоволенням сприймають щось незвичне, нестандартне. Тому намагаємось впроваджувати інтерактивні технології.

 

СУЧАСНІ ІНТЕРАКТИВНІ МЕТОДИ РОБОТИ З МОЛОДДЮ

Комісії шкільного парламенту

КВЕСТ - ВІКТОРИНА "КВІТКА СЕМИЦВІТКА"

Пошуковий квест «СкарбиЖашківщини»

Гра – подорож для учнів початкових класів

ТВОЇ ПРАВА, ОБОВ’ЯЗКИ і ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЯ

  Спогади вчителя  Мазурок Світлани Іванівни, яка побувала разом із волонтерами на Сході – в зоні АТО

 


 

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень