«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 21.03.2024 11:26

У Жашківському ліцеї розпочався І етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнської шкільної ліги», учні 5-6 класів змагалися з виду спорту – футзал. Це наймасштабніший спортивний проєкт Офісу президента спільно з Міністерством освіти й Міністерством спорту, розроблений за світовим та європейським досвідом. Гасло цих змагань - «Пліч-о-пліч. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». На учнів очікують захопливі етапи змагань на різних рівнях у п’яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та чирлідинг. Цей проєкт створений для того, щоб залучити наших школярів до активного способу життя, до постійної змагальної практики, до психоемоційної реабілітації, навчити їх боротися та перемагати, тому що діти, які зростають у наш час, цього дійсно потребують. Проєкт дійсно дуже потужний та має великі можливості на майбутнє!

#РазомПереможемо #плічОпліч #шкільніЛіги #футзал