Бібліотекар закладу

Дишлева Галина Олексіївна

Дорогі читачі, вітаємо Вас на  сторінці нашого сайту!

Ласкаво запрошуємо Вас до Бібліотеки - це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність!

Сайт шкільної  бібліотеки Жашківського ліцею № 4

Вибір та замовлення підручників для 1 класу

Вибір та замовлення підручників для 5 та 10 класів

Вибір та замовлення підручників для 5 класу

Вибір та замовлення підручників для 2 класу

Вибір та замовлення підручників для 3 класу

Вибір та замовлення підручників для 7 класу

Протокол засідання педагогічної ради "Про вибір та замовлення підручників для 1 класу

Протокол засідання педагогічної ради "Про вибір та замовлення підручників для 4 класу".

Протокол засідання педагогічної ради "Про вибір та дозамовлення підручника з математики для 4 класу".

Протокол засідання педагогічної ради  "Про вибір та замовлення підручників для 5 та 6 класу"

Протокол засідання педагогічної ради "Про вибір та замовлення підручників для 8 класу"

Протокол засідання педагогічної ради "Про вибір та дозамовлення підручників для 8 класу"

Протокол засідання педагогічної ради "Про вибір та замовлення підручників для 10 класу"

Протокол засідання педагогічної ради "Про вибір та дозамовлення підручників для 10 класу"

Протокол засідання педагогічної ради "Про вибір та замовлення підручників для 2 класу

Протокол засідання педагогічної ради "Про вибір та замовлення підручників для 7 класу"

Протокол засідання педагогічної ради "Про вибір та замовлення підручників для 11 класу"

Протокол засідання педагогічної ради "Про вибір та замовлення підручників для 11 класу (2)"

Новинки нашої бібліотеки

Завдяки програмі Креативна Європа та видавництву "Ірбіс Комікси" до нашої бібліотеки надійшли два подарункові примірники коміксів із колекції книг видавництва. Протягом тижня серед наших читачів проводилася презентація літературних новинок. Діти захопилися сюжетами графічних новел, які розвивають уяву та заохочують учнів до читання. З нетерпінням чекатимемо нових книг.

12:14 22.03.2024

Читаємо разом! Читаємо вголос!

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве і доволі молоде свято - Всесвітній день читання вголос. Наш ліцей також долучився до відзначення цього дня. В бібліотеці відбулася хвилинка-читалинка "Читаємо разом! Читаємо вголос!" Наші маленькі користувачі залюбки читали, святкуючи  радісне свято читання в оточенні книг. Так сподобалось, що вирішили читати вголос частіше: ЧИТАННЯ ВГОЛОС - ЦЕ СИЛА, ЦЕ КЛАС! ВОНО ОБ'ЄДНУЄ НАС!

15:04 07.02.2024

“Мій краю Черкаський – ти серце України”

70 років тому, 7 січня 1954 року, на карті України постала нова область — Черкаська. З нагоди утворення  бібліотекар нашого ліцею Дишлева Г.О. підготувала книжково-ілюстративну виставку “Мій краю Черкаський – ти серце України”. Тут широко представлена література про історію, культуру Черкащини, її духовну спадщину. Завітайте до нашої бібліотеки та дізнайтеся більше.

13:04 29.01.2024

"Магія зимового читання"

КНИГА - це наша ЗБРОЯ!  Зимові дива — це моменти, коли навіть звичайне стає неординарним, а серця наповнюються вірою в казку та невичерпну силу добра. Для того, щоб всі ви відчули диво, мов казковий роман, де кожна сторінка приховує свою власну історію бібліотекар закладу Дишлева Г.О. провела новорічну книжкову виставку "Магія зимового читання". Завітайте до бібліотеки і відкривайте для себе традиції святкування Нового року, Різдва Христового, інших зимових свят!

15:46 15.01.2024

З Новим Роком!!!

Новий рік-свято, на яке чекають і дорослі і діти. Хоча сьогодні через війну святкового настрою практично не має, надія на світле майбутнє та здійснення бажань все ж живе в душі кожного українця.

15:28 31.12.2023

Тиждень читання 2023

Цьогорічна Всеукраїнська акція проходить під гаслом "Бути своїми", вона покликана об'єднати суспільство довкола читання та показати зв'язок між поколіннями, а також єдність та стійкість українців. Наприкінці тижня читання, діти поділилися своїми улюбленими книгами. Ми добре знаємо, що читання книг розвиває наше мислення. Зараз коли ми живемо у часі війни, література та й саме процес читання дає смогу зберегти свою духовну, моральну та фізичну цілісність. Бажаємо усім цікавих книжок і незабутніх вражень від прочитаного.

13:08 10.12.2023

"Книги - наші друзі"

В Україні продовжується тиждень читання. Запрошуємо до перегляду книжкової літератури, на сторінках якої багато різних історій, розваг, мрій та дивних пригод.

16:36 09.12.2023