Конкурс " Шкільний урок волонтерства" 2 хвиля

Дата: 23.11.2023 12:32

23 листопада в нашому ліцеї відбулася друга хвиля конкурсу "Шкільний урок волонтерства". Наш волонтерський загін "Милосердя" разом з класним керівником Дишлевою Г.О. провели його для 8-9 класів. Цей урок націлений на формування  в учнів та учениць уявлення про волонтерську діяльність, її види та користь, яку вона приносить волонтеру та суспільству.
За допомогою практичних вправ та групових обговорень сформувати бажання долучитись до волонтерських ініціатив, а також допомогти зрозуміти, із чого почати свій шлях у волонтерстві.
Ці уроки в Україні ініціює команда Української Волонтерської Служби – громадська організація, яка розвиває культуру волонтерства в Україні та підсилює волонтерів у різних напрямках, Міністерство освіти і науки, Міністерство  молоді та спорту, Представництво  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, U-Report та JuniorS .

Разом ми сила!💪

Разом до Перемоги!💙💛