Зустріч з волонтерами

Дата: 18.01.2019 13:27

Напередодні Нового року учні школи включились у Всеукраїнську акцію "Допоможи солдату" та "Лист солдату". За короткий час були зроблені подарунки нашим воїнам. Крім продуктів харчування діти намалювали багато малюнків і написали листи захисникам. 16 січня з  подякою від мешканців міста Красногорівки Мар"їнського району Донецької області, розташованої на лінії зіткнення завітали до нас волонтери громадської організації "Спілка учасників АТО Жашківщини" Якименко В.В. та головний військовий капелан Гунько В.В.. Діти дякували за солодощі, які їм передали волонтери в переддень свят.

Педагогічний колектив школи отримав подяку від Комітету військових капеланів учасників АТО при Асоціації Незалежних Православних Громад.