Конкурс " Шкільний урок волонтерства"

Дата: 03.11.2023 13:46

🕊️Урок волонтерства🇺🇦

#Українська_Волонтерська_Служба, #Junior, за підтримки #Міністерство_освіти_і_науки_України, #UNICEF_Ukraine та #Міністерство_молоді_та_спорту_України запустили ініціативу «Шкільний урок волонтерства», до якої долучився наший заклад.

Класний керівник ( Дишлева Г.О.) для учнів 10 класу провела урок волонтерства : "Як творити добро тут і зараз ".🤗

Метою уроку було роз'яснити суть поняття, " волонтерська діяльність ", розповісти про відомих волонтерів, артистів які займаються волонтерською діяльністю та показати онлайн-ресурси, завдяки яким можна долучитися до волонтерської діяльності, донести думку, що волонтерство доступне кожному, надихнути учнів волонтерити в майбутньому. Завдяки чат-ботам учні зможуть висловити власну думку, щодо волонтерства та інших сфер які стосуються молоді. Під час уроку було проведено цікаву руханку для покращення фізичного і ментального здоров'я.

45 хвилин пройшли швидко та непомітно, багато корисної інформації для себе взяли учні. Завдяки новим знанням здобувачі освіти змогли повірити у власні сили та ще більше прагнуть допомагати на волонтерському фронті🇺🇦

Разом ми сильні!

Разом до перемоги!