Навчально-польові збори. День перший

Дата: 24.04.2024 14:33

Готовність Збройних Сил України до виконання своїх функцій значною мірою залежить від її особового складу, зокрема підготовленості молоді до проходження військової служби. Сьогодні 24 квітня 2024 року, у Жашківському ліцеї №4  розпочалися навчально-польові збори для учнів 11-класів Жашківських  ліцеїв  №2, №3, №4, Скибинського та Тетерівського ліцеїв. З метою практичного закріплення і вдосконалення рівня знань, умінь і навичок учнів  з навчального предмета «Захист України» Богач А.А. та "Основ медичних знань"  Куца О.О. привітали учасників збору, побажали успіхів у виконанні поставлених завдань. Учителі предмету "Захист України" Мусієнко М.М. та Підвезяний М.Г. оголосили план проведення заходів. Ліцеїсти демонстрували знаннєвий та діяльнісний компоненти зі стройової та прикладної фізичної підготовки, виконували початкові вправи стрільби, відтворювали дії солдата в бою у складі малих тактичних груп. Дівчата ж проявляли свої знання в галузі домедичної допомоги, а саме: зупинка кровотеч, способи та правила транспортування потерпілих при різноманітних ушкодженнях.