Всесвітній день Землі

Дата: 22.04.2023 15:11

22 квітня відзначається  Всесвітній день Землі🌎. У цей день у різних куточках світу проводять різноманітні заходи, які закликають  людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля🌏.
У нашому ліцеї  учителем основ здоров'я Дишлевою Г.О. проведено годину спілкування з елементами практичних занять з учнями 5 класу «За нас ніхто планету не врятує», під час якої привертали увагу до проблем планети та нагадали, що кожен з нас повинен берегти нашу матінку-Землю.
       Діти мали змогу дати слова-обіцянки планеті, які кожному під силу: очистити від сміття берег улюбленої річки, посадити дерево, хоча б на один день відмовитись від користуванням автотранспортом, економно користуватися водою тощо. Таким чином, довели, що кожен житель планети може внести свій маленький вклад у справу захисту та відновлення довкілля.  Хоча це й дрібниці, але допомагають нам врятувати природу Землі, зберегти добробут нашого великого спільного Дому.