День Святого Миколая!

Дата: 06.12.2023 15:31

День Святого Миколая  -   найочікуваніше свято дітей. Бо мрією кожного є подарунок від Чудотворця. Радість свята відчули і учні Жашківського ліцею №4, адже солодкий Святий Миколай не облишив і їх, прийшовши з подарунками і найкращими побажаннями.

За такий приємний сюрприз,  подарований дітям,  колектив та вихованці ліцею сердечно вдячні керівнику ФГ  "СТЕП"  О.М. Сторожуку. Адже завдяки Вам, Олександре Миколайовичу, у дітей запалали вогники  в очах, віра в добро і казку. Прийміть нашу  подяку за те, що завжди піклуєтеся про наш навчальний заклад, за надану допомогу  у вигляді продуктів харчування: борошно, крупи, цукор, що здешевило вартість обідів учнів.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, родинного тепла та Божої ласки. Нехай Ваші благородні справи й надалі примножують добро на Землі, а в Україні настануть мир і спокій!