Дата: 23.04.2024 16:55

Відповідно до листа відділу освіти Жашківської міської ради №282 від 12.04.2024 року "Про реалізацію комунікаційної стратегії щодо профілактики злоякісних новоутворень". Протягом тижня у ліцеї проводилися заходи:

1. Роз’яснювальна робота серед дітей 1-11 класів, щодо переваг здорового способу життя: раціонального харчування, фізичної активності, боротьби з тютюнопалінням, зловживання алкоголем. Учні взяли участь в акції "Тарілка здоров'я" - це не лише назва, але й ключ до збалансованого та свідомого харчування. Нехай кожен ковток стане кроком до міцного здоров'я та гарного самопочуття (вчитель ЗБД та основ здоров'я Дишлева Г.О.)

2. Медична сестра закладу Чернишенко Н.В. та вчитель основ  здоров’я Дишлева Г.О. проведели урок здоров’я для учнів 7 класу – «Онкогенні фактори. Онкогенні захворювання. Профілактика онкологічних захворювань».