Конкурс " Шкільний урок волонтерства" 4 хвиля

Дата: 28.03.2024 17:24

Кожна добра дія має велику силу!
Переконатися в цьому змогли сьогодні учні 10 класу класний керівник Дишлева Г.О. під нашої  благодійної ярмарки, яка була на підтримку ЗСУ.
Мета цієї ініціативи – мотивувати підлітків долучатися до волонтерської діяльності.  Адже саме зараз, у часи невизначеності, підлітки витрачають багато сил та особистого ресурсу на пошук свого покликання. Завдяки волонтерству учні можуть дбати про свій ресурс, адже це важлива складова активного способу життя, а також надихнутись для вибору їх майбутньої професії чи долучитися до волонтерського руху!

Ініціатори проєкту — ГО «Українська волонтерська служба» та ГО «Рух Олександра Педана “JuniorS”» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту.