Інноваційний тиждень. День 2. 11.02.2020 р.

Дата: 12.02.2020 15:05

Черговий день інноваційного тижня розпочала Полонська Тетяна Василівна. Вона провела надзвичайно продуктивний, змістовно-насичений та цікавий урок "Я  досліджую світ" у 1 класі на тему "Як книжка з"являється на світ?".

"Такий прекрасний і чарівний світ

Відведений для нас у кожній днині..."

Саме такими прекрасними словами філологині Тушевська Валентина Григорівна та Палієнко Галина Василівна розпочали свої відкриті уроки з української мови у 9 класі на тему "Кома та крапка з комою у складному безсполучниковому реченні" та 6 класі "Написанн -н- та -нн- у прикметниках". Вони показали різноманітні форми роботи, види мовних розборів та елементи підготовки до ДПА та ЗНО.

Досить цікаво вчителька Посєвіна Оксана Вікторівна показала позакласну роботу секції "Школи м"яча", де діти 3-4 класів продемонстрували вміння - ведення, передачі, кидків - під час гри в баскетбол.