Міжнародний день миру

Цього дня ми маємо нагадати собі про нашу спільну відповідальність у збереженні миру на Землі.Кожен українець мріє про перемогу,про мирне небо над головою і світле майбутнє дітей.Діти-це щастя,радість,надія. Учні 1 класу (класний керівник Полонська Т.В.) цінують години мирного життя і мають надію,що мир запанує над нашою країною.

10:46 22.09.2023

З Днем Миру!

21 вересня  у світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир – це найвища цінність та найзаповітніше бажання всіх українців. Класними керівниками було проведено тематичні заходи, під час яких учні ще раз усвідомили, що без  миру немає щасливого дитинства, немає майбутнього.

15:45 21.09.2023

Веселі старти

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати у школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом, традиційно, у закладі проводиться Олімпійський тиждень.

11:37 14.09.2023

Олімпійський тиждень

13 вересня відбулася дружня зустріч команд ліцеїв №3 та №4, які провели змагання з баскетболу.

16:27 13.09.2023

Футбольний турнір

Протягом Олімпійського тижня  проходив футбольний турнір між командами 6 - 9 класів. Вітаємо команду 7 класу, які стали переможцями.

15:35 12.09.2023

Олімпійський тиждень

В нашому ліцеї, Олімпійський тиждень розпочався з волейболу. До нас завітали команди юнаків з ліцею №3 та Тетерівського.

16:06 11.09.2023

З 1 вересня!

З 1 вересня! Нехай кожен день буде наповнений цікавими уроками та радісними зустрічами. Знання – це скарб, який ніхто не зможе відібрати.

15:23 01.09.2023

Почесна відзнака "Відмінник Захисту України"

28 червня, біля пам’ятника  Борцям за волю України голова Черкаської обласної державної адміністрації Ігор ТАБУРЕЦЬ урочисто вручив обласну почесну відзнаку «Відмінник Захисту України» найкращим учням Черкащини. Серед нагороджених Вадим БАБІЙ, випускник 11 класу 2023 року Жашківського ліцею №4, який досяг найкращих результатів у вивченні предмета «Захист України» та пройшов вишкіл. Вітаємо тебе, Вадиме, з відзнакою обласного рівня, бажаємо подальших успіхів, міцного здоров’я, успішного вступу до омріяного навчального закладу. Завжди пам’ятай, що Україна починається із кожного з нас, що ми всі – діти України.  Слава Героям! Слава Україні!

21:37 28.06.2023