Спортивні канікули

27 жовтня відбулася товариська зустріч між волейбольними командами №3 та №4.

13:23 27.10.2023

Психосоціальна підтримка ментального здоров'я та благополуччя дітей і педагогів

21 жовтня педагоги нашого ліцею були запрошені на підвищення кваліфікації за осітньою програмою "Психосоціальна підтримка ментального здоров'я та благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та прктики". Стали учасниками тренінгів, отримали позитивні емоції та поповнили знання.

15:37 21.10.2023

Твори добро тут і зараз

Наш ліцей долучився до волонтерського руху, зробивши свій внесок у майбутнє. Учні, батьки, педагоги долучилися до акції "Теплі речі для захистника", "Смаколик для військового". До фонду "Тримайтеся, ми з вами!" передали 218 пар теплих шкарпеток, теплі светри та шапки, а також різні смаколики: цукерки, печиво, згущене молоко, чай,  каву. Працівниками закладу було придбано 7 шт. налобних ліхтариків тактичних з червоним світлом.

17:40 20.10.2023

Вогонь: ворог чи друг?

В нашому ліцеї проходив тиждень протипожежної безпеки, з метою закріпити в учнів навички правильних дій проти пожежі, навчити швидко оцінювати небезпечні ситуації, приймати оптимальне рішення щодо їх подолання.

12:38 20.10.2023

Ні торгівлі людьми!

Торгівля  людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини. Це не лише сексуальна експлуатація або випадки, пов’язані із викраденням людей. Більшість постраждалих серед українців перебували в трудовій експлуатації або були втягнені в злочинну діяльність.   Для торгівлі людьми не існує державних кордонів чи вікових обмежень. Потрапити в сучасне рабство може будь-хто, не залежно від  рівня освіти чи соціального статусу.   Учні 7 класу( класний керівник Каналюк А.В.) підвищили  рівень поінформованості  з питання протидії торгівлі людьми та сформували  навички безпечної поведінки в кризових умовах.     Людина - не товар!

15:55 18.10.2023

Де є хліб, там є життя, де є життя, там є надія!

День хліба - це чудове свято,яке нагадує нам про важливість їжі та врожаю. Це також час радості, веселощів та подяки за те, що ми маємо найсмачніший хліб у світі, який об‘єднує нас і надає нам сили. Учні 1 класу (класний керівник Полонська Т.В.) вшанували працю хліборобів,смакували пиріжечки,випечені руками батьків.

15:41 16.10.2023

Хліб - усьому голова

16 жовтня Всесвітній день хліба. Є на світі золоті слова "Хліб - усьому голова". Гра - подорож  у 4 класі ( класний керівник Підпалок Л.Д.) "Шануй хліб, бо то праця людська"

14:49 16.10.2023

Смілива Гривня

Учні 6 класу Жашківського ліцею №4 взяли активну участь у Всеукраїнській благодійній акції "Смілива гривня" від Національного банку України

13:55 14.10.2023

Наші пухнасті друзі

Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі - тварини. Вони відданими очима дивляться на нас очікуючи любові та уваги.

15:28 10.10.2023