Вишивка - це Україна, це моя земля, це мій рід, це мій оберіг!

Мистецтво вишивки посідає почесне місце серед народних ремесел. Із знанням свого роду, історії рідного краю починається людина. Наші учні дуже талановиті та завжди хочуть вдосконалюватися. В цьому їм допомагає Душенківська Людмила Петрівна, керівник гуртка "Вишиванка". Такі чудові осінні композиції виготовили вихованці: "Вітер листочки зриває", та "Зимові картинки". Діти завжди із задоволенням і цікавістю чекають на заняття.

11:43 29.12.2023

Квіти для школи

Напередодні новорічних свят, завдяки благодійному фонду «Florium Foundation» та меценатам з Нідерландів, Жашківський ліцей №4 отримав чудовий подарунок - коробку з цибулинами весняних квітів.

09:03 28.12.2023

З Різдвом Христовим!

Учні 3 класу (класний керівник   Паращук Н.В.) вітають з Різдвом Христовий та наступаючим Новим роком! Бажають вам добра і щастя, добробуту і затишку вашій оселі, душевної теплоти, взаєморозуміння і підтримки в родині. Нехай же 2024 рік подарує найголовніше ПЕРЕМОГУ нашій рідній Україні! А ще простого людського щастя та надії на світле майбутнє. Миру та спокою в кожну домівку. Ми віримо, що прийдешній рік, обов'язково буде щасливим...

12:15 25.12.2023

Смілива Гривня

Учні 6 класу Жашківського ліцею №4 взяли активну участь у Всеукраїнській благодійній акції "Смілива гривня" від Національного банку України

13:57 14.12.2023

Допомога для ЗСУ

Наш заклад долучився до збору на квадрокоптер Mavic 3 Pro вартістю близько 78 000 грн. для 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (бахмутський напрямок).

16:05 12.12.2023

Спорт заради розвитку

20 листопада  учні 6 класу взяли активну участь у Всеукраїнській онлайн руханці в рамках фестивалю "Назустріч Успіху" , проєкт "Єдина Україна", з метою популяризації здорового способу життя. Одночасно доєдналися до Національного рекорду "Єднання" до Всесвітнього дня дітей. У ньому взяло  114 045 дітей та 2045 закладів освіти. Разом ми сила! Разом до перемоги!!!

18:27 11.12.2023

Читання - це круто!

З 4 по 10 грудня відбувся Всеукраїнський Тиждень читання. Читання - це пізнання навколишнього світу та самого себе. В час важчих випробувань книга стає нашим другом, порадником і нашою зброєю. Нехай кожна прочитана сторінка ляже на серце книголюбам чудодійними ліками від болю, смутку та журби. Читання книжок сприяє єднанню українського народу, формуванню нашої ідентичності, збереженню культурно-мовної спадщини держави.

14:26 11.12.2023