Проекти та конкурси

Хештег-Марафон #SafetyChallenge

"My Magical Dust 2019" international project

Подали заявку щодо співпраці в урядове агенство США

"Корпус Миру"

Картинки по запросу корпус миру

GLOBALPROJECT "INNOVATE YOUR DREAMS – 2019"

Участь у конкурсі

Всеукраїнська олімпіада "Всеосвіта"

Результати олімпіади 2020-2021 н.р.

Результати олімпіади

Міжнародний природничий конкурс "Колосок"

Міжнародний математичний конкурс “Кенгуру”

Всеукраїнська гра «Геліантус»

Результати гри

Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"

Мультитест

Всеукраїнські предметні олімпіади "Олімпус"

Результати олімпіади 2018

Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня"

Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок"

Картинки по запросу на урок

Конкурс " Шкільний урок волонтерства" 4 хвиля

Кожна добра дія має велику силу!  Переконатися в цьому змогли сьогодні учні 10 класу класний керівник Дишлева Г.О. під нашої  благодійної ярмарки, яка була на підтримку ЗСУ. Мета цієї ініціативи – мотивувати підлітків долучатися до волонтерської діяльності.  Адже саме зараз, у часи невизначеності, підлітки витрачають багато сил та особистого ресурсу на пошук свого покликання. Завдяки волонтерству учні можуть дбати про свій ресурс, адже це важлива складова активного способу життя, а також надихнутись для вибору їх майбутньої професії чи долучитися до волонтерського руху!

17:24 28.03.2024

Конкурс " Шкільний урок волонтерства" 3 хвиля

Наш ліцей прийняв участь у конкурсі для освітян “Шкільний урок волонтерства”, організаторами конкурсу є ГО «Рух Олександра Педана «ДЖУНІОРС», ГО «Українська Волонтерська Служба» та ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України.

13:54 15.12.2023

Конкурс " Шкільний урок волонтерства" 2 хвиля

23 листопада в нашому ліцеї відбулася друга хвиля конкурсу "Шкільний урок волонтерства". Наш волонтерський загін "Милосердя" разом з класним керівником Дишлевою Г.О. провели його для 8-9 класів. Цей урок націлений на формування  в учнів та учениць уявлення про волонтерську діяльність, її види та користь, яку вона приносить волонтеру та суспільству.  За допомогою практичних вправ та групових обговорень сформувати бажання долучитись до волонтерських ініціатив, а також допомогти зрозуміти, із чого почати свій шлях у волонтерстві. Ці уроки в Україні ініціює команда Української Волонтерської Служби – громадська організація, яка розвиває культуру волонтерства в Україні та підсилює волонтерів у різних напрямках, Міністерство освіти і науки, Міністерство  молоді та спорту, Представництво  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, U-Report та JuniorS .

12:32 23.11.2023